Opinie

Opinie osób i właścicieli firm który brały udział w szkoleniach
organizowanych przez HairCenter Kierach

Łukasz Urbański

Nasze klientki i klienci bardzo często sygnalizują problemy z jakością włosów i zazwyczaj jesteśmy pierwszymi, którzy się o tym dowiadują.

Dzięki szkoleniom w HairCenter Kierach potrafimy doradzić skuteczne terapie dostępne bez recepty, które mają udowodnione działanie w badaniach na dużej grupie ludzi. Ciągły rozwój to jedyny sposób na budowanie marki i zaufania naszych klientów.

Łukasz Urbański
Urbański Team Warszawa
Maciej Czasnowski

Każdego dnia w naszych salonach poruszany jest przez klientów temat wypadania włosów.

Chcemy być wiarygodni i wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie dlatego wzięliśmy udział w szkoleniach trychologicznych dla fryzjerów w HairCenter Kierach. Teraz przekazujemy naszym klientom rzetelną wiedzę na temat włosów i jeśli sytuacja wymaga pomocy lekarza, wiemy gdzie taką osobę pokierować.

Maciej Czasnowski
Właściciel Warsztatu Fryzur Męskich we Wrocławiu
Aleksandra Budna

Wiele moich pacjentek i pacjentów podczas zabiegów kosmetologicznych skarży się również na problem wypadających włosów.

Wiele ze zgłaszanych problemów można rozwiązać zabiegami w gabinecie kosmetologa – odpowiednie oczyszczenie, nawilżenie i pielęgnacja pozwala zadbać o zdrowe włosy. Współpracując z lekarzem często uzupełniamy swoje metody z korzyścią dla naszych pacjentów. Przed kursem w HairCenter Kierach nie wiedziałem czy i w jaki sposób mogę pomóc w gabinecie kosmetologicznym. Kurs polecam wszystkim, którzy spotykają się w pracy z problemem wypadających włosów.

Aleksandra Budna
Fizjoterapeutka, kosmetolożka